Podpoř pivem

#podporpivem

Zrušili nebo přeložili Vám koncert, na který jste se těšili?
Chybí Vám party s přáteli a k tomu vychlazené pivko?
Pojďme si to doma vynahradit.

Zde pro Vás bude k dispozici
Live stream

Dejte si s námi pivo, užijte si online vystoupení a podpořte dobrou věc.

Ve spolupráci s českými umělci a pivovarem Chříč se Vám postaráme o zábavu, ale i to, abyste měli co pít. A pokud alkoholu neholdujete, můžete si s námi připít jen jako a podpořit tak dobrou věc o trochu víc.

Našim cílem je společně se pobavit a zároveň pomoci těm, kteří to potřebují.

A proto peníze, ať už za pivo virtuální nebo skutečné, podpoří pivovar, který je zároveň chráněnou dílnou. Tak se s námi pojďte pobavit a připít si na vzájemnou pomoc a podporu.
Více informací

Co je projekt „PODPOŘ PIVEM“?

Pivo nám může stoupnou do hlavy, ale jen zřídka se dostane do srdce. Kousek od Plzně však najdeme minipivovar, který se běžnému průměru vymyká. Chříč zaměstnává z velké části lidi s duševním nebo tělesným postižením a svůj zisk pak používá k financování místní školy Pivoňka. Podpořte s námi koupí piva ty, kteří to potřebují a užijte si u toho živé vystoupení různých umělců na streamovací platformě.

Jak to celé funguje?

Na našich webových stránkách naleznete přehled umělců, kteří se s námi do projektu zapojili a datum a čas jejich on-line streamingu. Streaming je zcela zdarma. Podpořit jej můžete koupi piva. Ať už to bude pivo z pravého českého sladu nebo pouze pivo virtuální, výtěžek půjde na podporu chráněné dílny minipivovaru Chříč.

Pivo vám dovezeme po Praze a blízkém okolí nebo si ho budete moci vyzvednou na jednom z výdejních míst po celé České Republice.

Proč projekt vznikl?

Cílem projektu je poskytnou pomoc a vzájemně se pobavit. Chceme pomoct lidem a firmám, kterých se se současná opatření dotkla nejvíce a dále zprostředkovávat kulturní zážitky, o které jsme přišli.

Jak se mohu zapojit?

Přispět můžete koupí piva, virtuálního nebo opravdového. Zaplatit lze kartou přes platební bránu, anebo převodem na účet.

Projekt také podpoříte tím, že budete sdílet odkaz mezi vašimi přáteli a na vašich sociálních sítích s hashtagem #podporpivem.

Do kdy mohu přispívat?

Projekt poběží do chvíle, než skončí aktuální omezení. Přispívat tedy můžete až doby, kdy se kultura vrátí do své standardní podoby.

V případě, že by o online vystoupení byl zájem i po skončení aktuální situace, můžeme v budoucnu na tento projekt navázat obdobnou formou.

Co za to získám?

Kromě samotného piva a dobrého pocitu, že jste přispěli těm, kteří to v tuto chvíli potřebují, dostanete za odměnu živé vystoupení na streamovací platformě.

Co když se cílová částka nevybere?

V případě, že se vybere menší částka, než se stanovila, bude v plné výši rozdělena mezi chráněnou dílnu a umělce. Každý, kdo přispěl, tak může mít dobrý pocit, že podpořil dobrou věc a pomohl potřebným.

Kdo za projektem stojí?

Projekt vznikl pod taktovkou EVENTMAT ve spolupráci se samotnými umělci a pivovarem Chříč.

Nemůžu najít svého oblíbence...

V případě, že nemůžete v seznamu dohledat svého oblíbeného interpreta, jehož stream byste rádi viděli, zašlete nám doporučení pomocí tlačítka DOPORUČIT UMĚLCE a my se s daným umělcem spojíme, aby se do projektu také zapojil.