Touch w/ Giorgia Angiuli

TOUCH W/ GIORGIA ANGIULI

03.12. 2021 22:00 04.12. 2021 05:00 (UTC+01:00)
Mecca club
U Průhonu 799/3, Praha
Elektronická hudba | Techno | House | Progressive
Vstupné bez registrace od:
397 Kč
Vstupné s registrací od:
392 Kč

Popis akce

POZOR, změna termínu. Nový termín a místo události v jednání.
 
Vážení fanoušci,
Rozhodli jsme se po domluvě s managementem italské umělkyně přesunout událost na jiný termín. Přiznáváme že událost byla naplánovaná opravdu dost na rychlo a neměli jsme dostatečný čas na komunikaci. Nový termín v událost je zatím přibližný, ale budeme se ho snažit směřovat do začátku prosince.
Zakoupené vstupenky zůstavají v platnosti, nicméně je bude možné vrátit až do doby, kdy bude oznámen nový termín.
V případě že budete chtít vstupenky vrátit, obraťe se prosím přímo na prodejce na support@eventmat.cz.
Giorgia Angiuli ale rozhodně do Prahy přijede, to je jisté 😊
V případě dotazů jsme k dispozici.
Děkujeme za pochopení.
 
 
Italská techno hračička Giorgia Angiuli vystoupí X.XX v rámci událostí "Touch" Praze. Po vyprodaném ROXY se po dvou letec vrací s novou show.
 
Line up / Main stage: Giorgia Angiuli live
TBA
 
2nd stage: TBA
 
 
Giorgia Angiuli je nejen skvělá producentka, skladatelka, zpěvačka, ale především hravá a nápaditá performerka, která svou live show okouzlila v posledních letech celý elektronický svět. Nafukovací opice, dětská kytara nebo třeba rybka v akváriu, ti všichni mají podíl na finálním zvuku jejích live setů. Nejde jen o hravost a vizuální stránku, ale i o precizní house & techno sound kombinovaný se sametovým vokálem. Její listopadové vystoupení bude bezpochyby patřit k nejzábavnějším vrcholům pražské klubové sezóny.
Giorgia se narodila v Puglii, jíž se také říká podpatek italské boty a dokázala, že i odtud může vzrůstem malinká, ale velmi šikovná hudebnice, dobít nejen Itálii a poté i celý svět. Giorgia tvoří naživo nenapodobitelnou kombinaci vlastních beatů, samplů se zasněným vokálem se zvuky mnoha hraček a hracích zařízení. Vše krásně funguje a tvoří eklektickou a groovy směsici, která nenechá nikoho stát na místě. V rámci říjnového vystoupení zazní také skladby z jejího plánovaného alba ‘Quantum Love’ , které vyjde na konci roku 2021
 
Giorgia Angiuli is an Italian electronic producer and classical trained musician. She has a colourful and playful vision of music, thanks to her synaesthesia, and is forever exploring artistic topics in reative and innovative ways. She is loved by peers, fans, and tastemakers alike for her authenticity and her unquenchable curiosity, forever connecting with her listeners through her sets, releases, and via her label ‘United’, on which she will release her next album ‘Quantum Love’ at the end of 2021. The solo project of Giorgia Angiuli stylistically moves between melodic and techno electronica. She uses her voice to create an ethereal dimension, intensified by the unique combination of tech she uses. Her live set up is never the same as she constantly explores new live techniques.
During her live performance she combines synths, drums, theremin, modified toys for kids and many Bluetooth midi controllers. She collaborates with several brands, always happy to test new gear. Curiosity is the key in her life. Mixing samples and loops she shapes a vibrating and energetic groove that sets the dance floor on fire. She recently started a collaboration with the brand Aodyo, creating a musical instrument ‘Sylphyo’ - Giorgia Angiuli’s edition.