• Vstupenky na tuto akci si můžete zakoupit jen na pozvánku. Pokud jste byl/a pozván/a, vyžádejte si odkaz od promotéra.
MUDr. Radkin Honzák: Každý psychopat se dere na špici

MUDR. RADKIN HONZÁK: KAŽDÝ PSYCHOPAT SE DERE NA ŠPICI

03.11. 2020 20:00 22:00 (UTC+01:00)
Eccentric Club
Filmové ateliery Barrandov, Prague
přednáška | psychologie

Popis akce

Náš oblíbený přednášející Dr. Honzák promluví opět o psychopatech a následovat bude autogramiáda, kde si budete moci pořídit knihu, jak jinak než o psychopatech. Tohle téma je v klubu z neznámého důvodu nesmírně populární.

Psychopaty, tedy ty, co trpí disociální poruchou osobnosti, najdete odnepaměti v úplně každé společnosti. Je jich tak jedno procento a je vysoce pravděpodobné, že mezi ně patří i nějaký váš soused, nadřízený, volený politik a v horším případě i někdo z rodiny. Psychopata absolutně nic nebrzdí a absence strachu vysvětluje i jeho jiné vnímání reality, a tedy i chování. Přitom strach je emoce, kterou nám sem přinesli dinosauři už někdy před 250 miliony let. Zachraňuje vám život, a když ho nemáte, tak vám vlastně chybí spojení mezi centrem strachu a jeho uvědoměním.

Radkin Honzák je český psychiatr, publicista a vysokoškolský pedagog. Specializuje se na psychoterapii a je zastáncem psychosomatického (biopsychosociálního) přístupu. Působí jako ambulantní lékař v centrech IKEM (pacienti s nezvratným selháním ledvin, transplantační program) a REMEDIS, jako sekundární lékař v Psychiatrické nemocnici v Bohnicích a jako asistent na Ústavu všeobecného lékařství 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Začátek je přesně ve 20:00, panu doktorovi je již 80 let, bude nutno přijít přesně, což vám několik dní před přednáškou připomenu.

Začátek 20:00
Vstupné 300,-
Volný vstup 22:00