Hlavní událost Týden inovací ČR 2022

HLAVNÍ UDÁLOST TÝDEN INOVACÍ ČR 2022

10.10. 2022 08:00 18:00 (UTC+02:00)
Cubex Centrum Praha
Na Strži 2097/63, Praha
inovace | veletrh | Cubex
Vstupné bez registrace od:
290 Kč
Vstupné s registrací od:
275 Kč

Popis akce

Týden inovací ČR je už tradiční událostí, která v rámci letošního 7. ročníku opět přináší to nejnovější ze světa inovací a přelomových technologií.
Ačkoliv uplynulé měsíce možná do mnoha oblastí našeho života nepřinášely příliš pozitivních podnětů, neměli bychom negativním vjemům podléhat. 
 
Svět ještě nekončí! 
Motto letošního Týdne inovací ČR, který vám dokáže, že inspirace, inovativní přístupy a technologie jsou přesně tím, díky čemu se můžeme dívat do budoucnosti s mnohem větším optimismem, než jak se nám to možná v těchto dnech zdá. 
 
Na co se můžete těšit?
Mezinárodní konference, která v rámci pěti diskuzních panelů představí zajímavá témata v podání ještě zajímavějších hostů z domácího, ale i zahraničního prostředí. Pokud vám nejsou lhostejná klíčová globální i lokální byznysová a celospolečenská témata dotýkající se inovací, tak si nenechte ujít žádný z pěti panelů, které jsme pro vás připravili. 
Odborné semináře pokrývající široké spektrum aktivit, od problematiky kryptoměn přes digitální transformaci a autonomní řízení až po správnou životosprávu při práci na home office. 
 
Celkem bude v prostředí Cubex centra připraveno více než 20 tematických seminářů, které povedou například KOVY, Tomáš Sedláček, Petr Mára, Tomáš Studeník nebo Dominik Stroukal. 
 
Inovační veletrh vám představí první elektrické cello na světě, roboty od Boston Dynamics, izraelskou krabičku, která mixuje až 5000 vůní, umělou inteligenci na rozpoznávání nálady květin, systém MAGDA, který je nástupcem projektu S.A.W.E.R., jenž bodoval v českém pavilonu na EXPO 2020, a dalších více než 40 senzačních projektů budete mít možnost poznat zblízka na inovačním veletrhu. 
Neváhejte proto nahlédnout pod pokličku i regionálních inovátorů a technologických společností, kteří se mají čím pochlubit doslova v každém koutu naší země! 
Pro bližší informace o celé události či jednotlivých akcích a hostech navštivte náš web www.tydeninovaci.cz