Pleasure  /w Ramon Tapia etc. - Střelecký ostrov

PLEASURE /W RAMON TAPIA ETC. - STŘELECKÝ OSTROV

15.08. 2020 14:00 21:50 (UTC+02:00)
Střelecký ostrov
Střelecký ostrov, Praha
Techno
Vstupné od: 350 Kč
Pokud se zaregistrujete, můžete získat výhodnější vstupné!
Pokud se zaregistrujete jako návštěvník, můžete získat výhodnější vstupné!

Popis akce

▪ Pleasure ▪ 
▪ 15.8.2020 ▪ 
▪ Střelecký ostrov ▪ 

House Pleasure crew si pro vás připravila speciální open air PLEASURE , který proběhne na Střeleckém ostrově. Pozvání přijali hned 3 zahraniční hosté vydávající na předních světových labelech (Drumcode,Terminal M, Say what?, Toolroom, Codex aj). 

Po skončení venkovní akce budou následovat after párty přímo v prostorách Střeleckého ostrova na dvou stagích. 
Djs: Subgate, Wulky, Marcos, Rodrigo Ardilha

Ramon Tapia
ENG
Self-taught, he slowly learnt  how to produce tracks solo, where initially he mainly produced a tougher sounding techno. But he found his resurgence in the late 2000’s, where Ramon was signed to labels including Herzblut, Craft and Yellow Tail.
His remixes and collaborations have come in the form of some amazingly talented and varied  artists including Paul Weller, Armand Van Helden, Nic Fanciulli, Marc Romboy, Monika Kruse, Mauro Picotto, DJ Sneak and Umek.
In 2012 Ramon decided to start his very own imprint with “Say, What” Recordings
2019 has so far been one of the strongest years for Ramon, with releases on Adam Beyer’s Drumcode, Terminal M, Suara and playing on the worlds biggest festivals like Tomorrowland, Drumcode Festival and more.

CZE
Sám se naučil produkovat skladby, kde zpočátku produkoval hlavně tvrdší techno. Oživení však našel na konci roku 2000, kdy byl Ramon podepsán na labelech Herzblut, Craft a Yellow Tail.
Jeho remixy a spolupráce přišly s několika úžasně talentovanými a rozmanitými umělci, včetně Paula Wellera, Armanda Van Heldena, Nic Fanciulliho, Marca Romboye, Moniky Kruse, Maura Picotta, DJ Sneake a Umeka.
V roce 2012 Ramon odstartoval svoji vlastní značku „Say, what“ Recordings.
Rok 2019 byl pro Ramona doposud jedním z nejsilnějších let. S vydáním na Drumcode Adama Beyera, Terminal M, Suara a hraním na největších světových festivalech jako je Tomorrowland, Drumcode Festival a další.
SoundCloud: www.soundcloud.com/ramon-tapia
FB fanpage: www.facebook.com/ramontapiaofficial

 


Joe Red
ENG
DJ and producer from Mallorca. His music has shaked the walls of renowned clubs like Sankeys Ibiza, Heart Ibiza, BCM Mallorca and many others. Also festivals like Play Summer Festival or Houseland festival in the Czech Republic.
Globally known record labels have taken advantage of his talent by publishing hish work. Deeperfect, Toolrom, Snatch and Defected are only a few examples.
For that reason his music makes itself indispensable in the bookcase of artists like Marco Carola, Carl Cox, Richie Hawtin, Umek or Green Velvet. You can frequently see his name amongst the first positions of Beatport’s top lists managing to get in the top 10 in numerous times and seventh best producer in the whole world in the category of minimal/deep tech on Beatport.

CZE
DJ a producent z Mallorky. Jeho hudba otřásla stěnami renomovaných klubů jako Sankeys Ibiza, Heart Ibiza, BCM Mallorca a mnoho dalších. Také festivaly jako Summer Festival nebo Houseland festival v České republice.
Globálně známé labelové společnosti využily jeho talentu publikováním jeho práce. Deeperfect, Toolrom, Snatch a Defected jsou jen některé příklady.
Z tohoto důvodu se jeho hudba stává nepostradatelnou v knihovně umělců jako Marco Carola, Carl Cox, Richie Hawtin, Umek nebo Green Velvet. Jeho jméno můžete často vidět mezi prvními pozicemi nejlepších seznamů Beatportu, které se v mnoha časech dokázaly dostat do top 10 a sedmým nejlepším producentem na světě v kategorii minimal/deep tech na Beatportu.
SoundCloud: https://soundcloud.com/joered
FB fanpage: https://www.facebook.com/joeredofficial

 
RanchaTek
ENG
Born in 1988, year of turnaround in music worldwide, when electro music steps up with huge steps. 
With age of 13 he started creating hip hop beats for his budies, taking first steps in producing music. With age of 17 he was very interested in tech house and techno music influenced by Umek, Carl Cox, Vigorito, Richie Hawtin and many others, so he started creating his tracks. 
In year 2010 he started dj-ing proffesionaly and late that year he released several tracks for some small labels under name Rancha, tracks are in variaty of styles: techno, minimal, deep house and other. Late in 2011 he decided to change name in RanchaTek and started creating Techhouse with minimal and techno grounds. Clubs that he is resident are Nag`s Head and Cosa Nostra.
He had a lot of EP on platforms like Orange Recordings, Loose, Bitten, Nervous a Unity Records.
People familiar with RanchaTek’s style will already know of his fast-paced tracks that whip a club into shape due to their energy that’s perfect for lifting the intensity on a dance floor.

CZE
Ve věku 13 let začal pro své kamarády vytvářet hip hopové rytmy a podnikal první kroky v produkci hudby. Ve věku 17 let se velmi zajímal o tech house a techno hudbu ovlivněnou Umekem, Carlem Coxem, Vigorito, Richie Hawtinem a mnoha dalšími, a tak začal vytvářet své vlastní skladby. 
V roce 2010 začal profesionálně s djingem a koncem téhož roku vydal několik skladeb pro některé malé labely pod názvem Rancha, skladby jsou v různých stylech: techno, minimal, deep house a další. Koncem roku 2011 se rozhodl změnit své umělecké jméno na RanchaTek a začal vytvářet Techhouse s minimem a techno soundem.
Vydal několik EP na platformách jako Orange Recordings, Loose, Bitten, Nervous a Unity Records.
Lidé obeznámení s jeho stylem už budou vědět o jeho rychlých trackách, které bičují klub do tvaru díky jejich energii, která je ideální pro zvýšení intenzity na tanečním parketu.