O nás

EVENTMAT je unikátní online platforma, která na jednom místě spojuje organizátory akcí, poskytovatele lokací a služeb, influencery, média a návštěvníky a vytváří tak jedinečné prostředí pro uspořádání akce od A do Z. Tedy od nápadu, přes organizaci, propagaci až po samotnou událost.

Odlišnost EVENTMATU netkví ani tak v technologiích, ale v procesech, prodeji a síti mezinárodních obchodních partnerů, influencerů a ambasadorů.

Jednou z našich nejdůležitějších myšlenek je poskytovat výrazně lepší služby návštěvníkům akcí. Připravíme pro vás kompletní servis, který zajišťují vybraní odborníci v různých oblastech. Produkce, program, ticketing, catering, PR - vše na jednom místě.

Našim hlavním cílem je zvýšit zájem o kulturní a společenský život. A chceme, abyste byli u toho.

ORGANIZÁTOR

Baví vás organizovat různé události od malých soukromých večírků až po veřejné akce a rádi byste měli vše potřebné pro Vaši organizaci na jednom místě? Svou akci si u nás pohodlně zařídíte a ambasadoři se postarají o vyšší návštěvnost a zisky.

AMBASADOR

Jste-li rozený magnet na lidi, nezkazíte žádnou legraci a máte kolem sebe spoustu přátel, pak se můžete stát naším ambasadorem. Budete pomáhat organizátorům s propagací jejich akcí, budování značky a za to budete také odměněni.

MAJITEL

Pokud vlastníte nebo provozujete lokaci - objekt, kde je možné uspořádat akci a nebo nabízíte služby, které organizátoři akcí vyhledávají (pronájem zvukové nebo světlené techniky, catering, zajištění personálu, hostesek,..), pak je EVENTMAT i pro vás.

UMĚLEC

Ukažte všem, co umíte. Pokud se potřebujete zviditelnit, chcete vystupovat na zajímavých akcích, tak jsme tu i pro vás.

Pro více informací: info@eventmat.cz